Vážení rodiče,

V souladu s ustanovením §184a Školského zákona z důvodu krizového stavu nastala změna v možnostech předškolního vzdělávání jak na straně mateřských škol tak na straně dětí a Vás, zákonných zástupců a jsou nám stanoveny tyto povinnosti:

  • povinnost mateřské školy zajistit vzdělávání distančním způsobem pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné,
  • mateřská škola je povinna evidovat účast dětí na tomto vzdělávání
  • povinnost dětí, potažmo Vás zákonných zástupců je, se tímto způsobem vzdělávání plnit

Cílem distančního vzdělávání na naší mateřské škole je, aby nikdo nezůstal mimo systém a každý pracoval přiměřeně svým možnostem a podmínkám.

Ve složkách jednotlivých tříd najdete inspirativní náměty na společné aktivity dětí s rodiči v domácím prostředí, na tvoření, rozvojové aktivity, čtení, didaktické hry, pohybové aktivity atd.

Povinnost vypracovávat zadané úkoly a následně je odevzdávat do mateřské školy je pro děti, které ve školním roce 2020/21 (do 31. 8. 2021) dosáhnou hranici 6 let. Pro ostatní děti jsou materiály jen inspirativní a nemusí je do mateřské školy odevzdávat.

Distanční výuku najdete ZDE nebo na facebookových stránkách naší MŠ (MŠ CIHLÁČEK).

Rodiče, kteří nemají možnost si materiály vytisknout, budou pro ně připraveny k vyzvednutí v MŠ – zájemci o vytištěný materiál nás prosím kontaktujte (SMS 607 084 503 nebo mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Termín pro vyzvednutí i odevzdání materiálů bude vždy každá STŘEDA

od 7:00 do 15:30.

Přejeme Vám příjemně strávené chvilky s vašimi dětmi. Opatrujte se a snad brzy na viděnou:).

Děkujeme, vaše paní učitelky


Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

MŠ DvořákovaZŠ Cihlení

Přehled akcí

Žádné události