PROVOZ ZŮSTÁVÁ OD 6,00 DO 16,00 hod.

DĚTI SE JIŽ NETESTUJÍ, NEMAJÍ POVINNOST NOSIT V MŠ ROUŠKU. DO UZAVŘENÉHO SÁČKU DEJTE DĚTEM ROUŠKU (1ks) PRO ŘÍPAD POTŘEBY.

PŘÍCHOD A ODCHOD DĚTÍ do MŠ

Děti se od 6:00 hodin do 8:00 hodin scházejí NA SVÝCH TŘÍDÁCH.

Dítě přivádí max. 1 osoba s používají respirátor FFP2. Do šaten budete vcházet vždy jen po třech zákonných zástupcích + doprovázené děti.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ A ORGANIZACE PROVOZU MŠ

Nikdo z dětí/dospělých s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům Covid-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu nebo jiný příznak akutní infekce dýchacích cest), nemůže do mateřské školy vstoupit/dítě není možné přijmout ke vzdělávání.

Pokud se u dítěte objeví výše uvedené příznaky, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění, je umožněno vzdělávání tohoto dítěte pouze v případě, prokáže-li zákonný zástupce, že dítě netrpí infekční nemocí, a to písemným potvrzením od lékaře.

JSME SI VĚDOMI, ŽE INFORMACÍ JE MNOHO, ALE NEZOUFEJTE A ZAVOLEJTE S DOTAZY - 607 084 503 NEBO PIŠTE - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

TĚŠÍME SE NA VÁS A JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME !


Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

MŠ DvořákovaZŠ Cihlení

Přehled akcí

Žádné události