S novým školním rokem se k nám vrátily i krásné chvíle strávené společně s divadlem Beruška. Děti prožily poutavý příběh sovičky Rozárky a jejího kamaráda medvěda. Nechte si děti o této pohádce povyprávět.

Dobrý den vážená paní Bc. Krakowczyková, dovolte mi, abych Vám touto cestou moc poděkovala jménem mého syna i sebe za vedení školky a především za starostlivost a péči o mého syna Klepka Lukáše. Děkujeme, že jste nás vstřícně přijali mezi své děti, i když jsme byli z MŠ Dvořáková a celá situace pro všechny nebyla jednoduchá. Syn navštěvoval Vaše zařízení po celou dobu školního roku a i v době nouzového stavu. Jsem zdravotník a byla jsem moc ráda, že jsem syna mohla někam umístit v době, kdy jsme nikdo nevěděli, co bude následovat. A proto jsem ráda, že docházel právě k Vám. Po celou dobu jeho docházky k vám jsme byli naprosto spokojeni a nemám jedinou výhradu, ať už se jedná o přístup k dětem, prostředí školky, stravu, prostě vše. Lukášek chodil k vám moc rád. Za sebe můžu říci, že Vaši školku budu vždy doporučovat. Mám totiž tu výhodu srovnání dvou školek. Proto Vám ještě jednou děkuji za to, jak celou školku vedete a přeji Vám, aby jste v tom co nejdéle pokračovala. Děkuji tímto všem zaměstnancům jmenovitě paní uklízečce Elen Frankové, která byla vždycky příjemná při vyzvedávání dětí a vlastně všem, protože všichni byli vždycky velice příjemní a ochotní. Přeji Vám, ať se Vám Vaše práce daří a máte co nejvíce spokojených dětí i rodičů. Bohužel jsme se už v závěru neviděli, tak prosím, přijměte poděkování alespoň touto cestou a poděkujte za nás i ostatním zaměstnancům. DĚKUJEME Krausová Lucie se synem Klepkem Lukášem

Tak jsme se konečně dočkali. Do školičky se nám vrátily všechny naše děti, a aby byla veselá i odpoledne, přišli se nám představit mažoretky se svým vystoupeni a pozvaly děti mezi sebe. Děvčátkům, ale i klukům se tančení moc líbilo a určitě by se rádi to takového kroužku přihlásili.

Navštivte fotogalerii!

1. den v mateřince byl plný smíchu, vítání, ale i několika slziček stesku po maminkách a zároveň dojetí ze setkání . Odměnou za statečnost pak byla pozornost OC Korso a Albert. Praktická taška na vše co v mateřince potřebujeme, a v ní .... :), pohádková CD a ta udělala všem dětem velkou radost. Děkujeme:)

Navštivte fotogalerii!

D. Krakowczyková

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

MŠ DvořákovaZŠ Cihlení

Přehled akcí

Žádné události