Konečně se děti dočkaly. V úterý jsme se sešli v OD Družba na našem tradičním maškarním plese. Nechyběl ani náš kamarád Hopsalín se svým doprovodem a báječným programem. Hudba, tanec, zpěv a soutěže ...... moc jsme si to užili a ještě dlouho budeme vzpomínat na veselé odpoledne. Na závěr byla losována velmi bohatá tombola. První cenu, dort Mimoně, vyhrála p. uč. Iveta a rozdělila jej mezi všechny děti. To byla dobrota .... :) !!! Na cestu domů pak všechny děti dostaly svítící náramky.
Děkuji celému organizačnímu týmu zaměstnanců mateřinky a všem, kteří přispěli pěknými dary do tomboly. VELKÉ poděkování posíláme babičce Ksiažkové za „mňamkózní svačinku“ pro všechny děti.

Navštivte fotogalerii!

D. Krakowczyková

Maškarní pl...
Maškarní ples 2019 Maškarní ples 2019
Maškarní pl...
Maškarní ples 2019 Maškarní ples 2019

V naší mateřince se již stalo tradicí tvořivé setkávání rodičů, dětí a p. učitelek. Letošní vánoční dílnička dala inspiraci k netradičnímu tvoření. Po chvilce práce vznikaly pod rukama šikovných dětí a jejich rodičů krásné věnce a vyrobené dárkové svíčky se určitě staly kouzelným originálním dárkem.

Navštivte fotogalerii!

Vánoční tvo...
Vánoční tvořivá dílnička Vánoční tvořivá dílnička

Každoroční setkání našich dětí s babičkami a dědečky ze Slezské humanity na Tyršově ulici v Karviné Ráji bylo plné písniček, básniček, říkadel i přáníček. Sladkou odměnou pro paní ošetřovatelky i p. uč. bylo dojemné dopoledne usmívajících se dětí i klientů humanity. Děti si pak pyšně odnášely sladkou odměnu v balíčcích.

Navštivte fotogalerii!

Setkání
Setkání Setkání

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

MŠ DvořákovaZŠ Cihlení

Přehled akcí

Žádné události